Philips 2020 4K OLED Tv Modelleri ve Fiyatlari


Philips TV, piyasaya 2020 model yeni ürün piyasaya çıktı..Philips TVlerde harika modeller ve harika özellikler var... 

 *2020 yıllının modellerinde yer almayı başaran ilk ürün Philips OLED 805 ve 855 TV’ler harika görünüme sahip oldukları kadar akıllılar ve 4. nesil P5 işlemci, 3 taraflı Ambilight, Android 9 Smart TV ve yapay zeka özelliği sayesinde görünümü en üst segmente taşıyor. Philips TV, diger serieri ies 9235 ve 9435, bunlarda Bowers ve Wilkins birlikte çalışması ile üst segment ses dalgaları sunuyor. 

*Bu senenin performans Serisi olarak sizlere 8505 modelini sunuyorum... 8505 modelinde olan özellikler Dolby Vision, Dolby Atmos, HDR10+ ve HLG uyumu 2020 Android TV içinde yer alıyor... Philips TV her anlamda 2020 yılına özel harika özellileri siler için sunuyor..Ekran görüntüsünde pürüssüz, akıcı, dinamik olarak sizlere sunuyor..Bu durum OLED tvlerinde level atlamış desek doğru olur.. 

*Philips TV yeni OLED serisinde televizyonları ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunuyor..Bu modeller ileride her evde yer alacaga benziyor.. 2020 modellerinde özellikle yapay zeka kullanıldığı açıklandı. Yapay zeka özelliği; ekrandaki akışı analiz ederek en güzel renk, derinlik,mod ve hareketleri doğru zamanda bizlere sunuyor. 

 *2020 yılında çıkan Philips TV modelleri aldığı paranın hakkını fazlasıyla veriyor..4K Televizyonlarda son yenikleri muhakkak görmelisiniz...

Geçen haftadaki sayfa görünümleri

Popüler Yayınlar